Оренда авто бізнес-класу без водія: специфіка та переваги

руль автомобиляВ умовах сучасності, для якої характерна динаміка та багатогранність завдань, складно обійтися без машини, яка є незамінним елементом життя, а не розкішшю. Якщо немає особистого транспорту або з якихось причин відсутня можливість його використовувати, то може бути оформлена оренда авто-бізнесу класу без водія у львові. В асортименті компанії Icar-group є і інші машини, які можна взяти на прокат на будь-який термін для вирішення різних життєвих питань.

Специфіка сервісу

Машина будь-якого класу може бути оформлена напрокат водієм старше 21 року, у якого водійський стаж перевищує дворічний період. Преміум авто надаються з більш ніж п’ятирічний стаж особам, яким більше 25 років.

Орендодавець має офіційний сайт, на якому можна ознайомитися зі специфікою послуги. У його каталозі пропонується вибрати машину для оформлення в оренду для вирішення певних завдань. У ньому представлені автомобілі від бюджетної до преміум серії.

Для укладання договору від водія потрібно пред’явлення паспорта, ідентифікаційного податкового номера та посвідчення водія. На орендованій машині можна пересуватися по всій території країни. Вона передається орендарю у чистому вигляді з повністю заправленим баком. У такому ж стані машина має бути повернена орендодавцю. Ліміт з пробігу за час оренди не встановлено. Передплата стягується відповідно до встановленого з тарифом з розрахунку 350 км на день. При перевищенні цього показника, водієві доведеться здійснити доплату відповідно до чинних тарифів за кожний кілометр. Машина передається клієнту та повертається з підписанням акта передачі.

Переваги сервісу

Оформивши машину напрокат, можна розраховувати на такі переваги:

  • економія коштів, особливо якщо машина потрібна не щодня – зумовлено відсутністю необхідністю інвестування коштів у її купівлю;
  • можливість вибору будь-якого автомобіля із запропонованого асортименту;
  • доступність послуги;
  • мінімальні вимоги до водія, який оформляє він оренду;
  • одержання повністю справного авто;
  • відсутність турбот щодо обслуговування, ремонту авто та оформлення на нього страховки;
  • надання можливості оформити авто на будь-який термін для будь-яких цілей;
  • надання додаткових послуг – надання дитячого крісла, навігатора, відеореєстратора та камери.

Висновки

Якщо немає свого автомобіля або можливості ним скористатися через його поломку, поїздку в інше місто чи країну, то можна взяти його напрокат і використовувати у своїх цілях. В компанії Icar-group є великий асортимент машин різного класу, які здаються в оренду на вигідних умовах.

Title Переваги сервісу оренди авто бізнес-класу без водія

Description У чому полягає послуга оренди автомобілів. За яких умов машина передається орендарю. У чому специфіка та переваги сервісу

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Сайт автосалона
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector