acura aston martin audi bentley bmw buick chevrolet crownline ford harley davidson honda hyundai infiniti jaguar jeep kawasaki kia ktm land-rover lexus maserati maybach mazda mercedes-benz mini mitsubishi nissan porsche sessa skoda subaru suzuki toyota volkswagen yamaha zimmer

Довідка про несудимість Апостиль Реєстрація

Опубликовано: 03.11.2019

Фото: xvatit.com.ua

Наші суди зазвичай «автоматично» залишають дитину жити разом із матір’ю. Як насправді можна вирішити це питання – радить наш юридичний консультант.

Якщо батьки живуть окремо, місце проживання дитини визначається за згодою батьків, якщо дитина не досягла 10 років, на сайте https://ustgroup.com.ua/-ukraine-.html. Коли ж дитині від 10 до 14 років, вона спільно з батьками бере участь у прийнятті рішення щодо свого місця проживання. А дитина, якій уже понад 14 років, са­мостійно приймає рішення щодо місця свого проживання.

Що робити, якщо згоди досягнути не вдалося? У такому випадку спір між батьками вирішують органи опіки та піклування або суд.

Як розповів фахівець Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юрій Чумак, у такому разі треба подати відповідну заяву службі у справах дітей за місцем проживання (перебування) дитини, до якої долучити копію паспорта, довідку з місця реєстрації (проживання), копію свідоцтва про шлюб та докази розірвання шлюбу (у разі наявності), копію свідоцтва про народження дитини, довідку з місця навчання, виховання дитини, довідку про сплату аліментів (у разі наявності).

Після обстеження житлово-побутових умов, проведення бесіди з батьками та дитиною служба у справах дітей складає висновок про визначення місця проживання дитини і подає його органу опіки та піклування для прийняття рішення.

Зацікавлена особа (один із батьків дитини) може звернутися до суду з відповідним позовом. Згідно зі статтею 19 Сімейного кодексу України, участь органу опіки та піклування при розгляді даної категорії спорів є обов’язковою та передбачає подання таким органом до суду письмового висновку щодо розв’язання спору.

У січні-жовтні податкова служба Запорізької області видала представникам бізнесу і громадянам 35, 6 тисячі кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів. Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, з початку року клієнтами пунктів обслуговування стали 13, 5 тисячі платників, на сайте https://ustgroup.com.ua/-ukraine-.html.

Руслан Рачинський зазначив, що кожного місяця за електронними довірчими послугами до запорізьких податківців звертаються щонайменше 1, 3 тисячі відвідувачів, які отримують понад 3, 5 тисячі електронних ключів.

За допомогою кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів запоріжці можуть отримувати онлайн послуги від держави. Зокрема, у приватній частині Електронного кабінету платника, вхід до якого здійснюється за допомогою електронних ключів, реалізовані десятки сервісів – від отримання довідки про доходи і листування з ДПС – до ведення звітності і користування реєстрами. Крім того, в Електронному кабінеті запроваджено Експериментальний  проект РРО, що надає можливість протестувати систему експлуатації новітніх моделей касової техніки, а також інші послуги.

Нагадуємо, платники можуть самостійно формувати сертифікати. Докладніше – за посиланням: https://acskidd.gov.ua/manage-certificates.

 

Головне управління ДПС у Запорізькій області

П'ятниця, 01 Листопада 2019 12: 52

Переглядів: 14


Довідки про несудимість відтепер можна отримати у сервісних центрах МВС


Довідки про несудимість від сьогодні можна безплатно отримати в усіх сервісних центрах МВС