acura aston martin audi bentley bmw buick chevrolet crownline ford harley davidson honda hyundai infiniti jaguar jeep kawasaki kia ktm land-rover lexus maserati maybach mazda mercedes-benz mini mitsubishi nissan porsche sessa skoda subaru suzuki toyota volkswagen yamaha zimmer

Статьи

Опель вектра А, c20ne, пропала искра, ДПКВ,кондер

Опубликовано: 28.08.2017

видео Опель вектра А, c20ne, пропала искра, ДПКВ,кондер

Нет искры на свечах.

Доброго дня всім хто читає, все почалось так. Неділю назад попав антіфріз в масло, зняв голову а там вищерблені куски біля 1 циліндра поварили шліфанули, притер клапани, нові сальники нові прокладки, масло антіфріз, старі болти затяжка без динометричного ключа. Завилась з пів тику, і білий димок, но я так поняв що це вигорало що залишилось в глушаку. Поробила 3 хвилини і чим більше прогрівалась тим більше починала троїти та хлопки то в глушак то в воздушний фільтр. Промив форси продув топливний фільтр витянув бензонасос кинув в банку подивився все склав завів з горем по полам поїхав на туже заправку де до цього й заливав бензин, залив 95 машинка полетила. Приїхав до дому на радостях випив пивка помив машину і загнав в гараж.


Опель вектра А, c20ne, пропала искра, ДПКВ,кондер.

 

З ранку заводити а вона х.. Ну я поклацав релюхою бензонасоса щоб почути чи включаєтся все ОК бенз робить, зняв ВВ провід а искрі нема, зняв центральній з катушки там тоже нема, прозвонив катушку сопротівленіє на 1 обмоткі 6 ОМ на другій 1 ОМ на масу катушки вобще не прозванюєтся. ЩО робити куда дальше дивитись і міряти. Транзистор поки на ЕБУ перепаювати не хочу на діюсь що мозги живі.


Проверка катушки зажигания прямо на автомобиле

 Прікол, чек не світить провірити не можу а 2 дня назад діагностику скрепкою робив.


rss