acura aston martin audi bentley bmw buick chevrolet crownline ford harley davidson honda hyundai infiniti jaguar jeep kawasaki kia ktm land-rover lexus maserati maybach mazda mercedes-benz mini mitsubishi nissan porsche sessa skoda subaru suzuki toyota volkswagen yamaha zimmer

«Укрзалізниця» відтермінувала введення нового договору і підвищення цін на вантажоперевезення

Опубликовано: 22.05.2020
Керівництво УЗ має намір доопрацювати договір. З 1 червня діятиме нинішня редакція документа


Введення в дію нового договору перенесено


Введення в дію нової редакції договору на залізничні вантажоперевезення, раніше заплановане на 1 червня, переноситься через те, що «Укрзалізниця» не встигла його доопрацювати.

Про це під час зустрічі керівництва «Укрзалізниці» з галузевими бізнес-асоціаціями заявив в.о. члена правління УЗ Роман Веприцький. передає Build Portal.

За словами менеджера, договір наразі проходить процедуру погодження та затвердження департаментами «Укрзалізниці».

«Хочу, щоб ви зрозуміли, що ми будемо робити далі. Усі ці зауваження від бізнесу, вони всі виправлені, і ми їх врахували, але по-своєму, як ми це бачили. Тому зараз ми договір готуємо до затвердження у нас, з подальшою публікацією. Тож давайте відпрацюємо це з кожним ще раз, за ​​зауваженнями та як ми їх врегулювали. Головним завданням є те, щоб ринок не відчув економічного додаткового навантаження», – заявив Роман Веприцький.

У свою чергу директор з розвитку бізнесу «Укрзалізниці» Андрій Рязанцев додав, що договір не буде введений в дію 1 червня, оскільки необхідно 30 днів після моменту публікації в новій редакції. При цьому він зазначив, що новий договір не може задовольнити всіх, але в УЗ відкриті для нових зауважень з першого дня опублікування.

Цены на железнодорожные грузоперевозки могут снова вырасти. "Укрзализныця" планирует пересмотр тарифов

Новий термін введення в дію на зустрічі не називався.

Нагадаємо, раніше УЗ перенесла термін введення в дію публічного договору з 01.04.2020 р. на 01.06.2020 р. При цьому Антимонопольний комітет рекомендував «Укрзалізниці» утриматися від впровадження нового договору і продовжити термін дії чинного договору до завершення доопрацювання його нової редакції, з урахуванням зауважень і пропозицій від операторів ринку вантажних перевезень.

Відміна дозволів на будівництво доріг знизить корупційну складову


ЧИТАЙТЕ ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ О КОРОНАВИРУСЕ, ПРОГНОЗЫ И СОВЕТЫ ДЛЯ СТРОИТЕЛЕЙ, переходите в спецтему "Короновирус и строителство - прогнозы и советы"
   

 

Источник: gmk   Источник