acura aston martin audi bentley bmw buick chevrolet crownline ford harley davidson honda hyundai infiniti jaguar jeep kawasaki kia ktm land-rover lexus maserati maybach mazda mercedes-benz mini mitsubishi nissan porsche sessa skoda subaru suzuki toyota volkswagen yamaha zimmer

Як підібрати тактичний одяг та спорядження, зброю?

Опубликовано: 20.01.2020
Протягом всієї історії людства повсякденна чоловіча мода запозичила елементи з військової форми. Візьміть тренч, пальто-бушлат, куртку-бомбер, колір хакі, високі черевики, парку, шорти-бермуди, забарвлення камуфляжу - ось лише кілька прикладів елементів стилю мілітарі. У нашій статті ми розповімо про те, як гармонійно вписати подібний одяг в повсякденний гардероб. Один з найпоширеніших видів зброї - зброя армійського зразка. На його базі створюються мисливські версії і зброя самооборони, а найчастіше воно потрапляє в приватні руки в своєму первозданному вигляді. Плюси такої зброї очевидні. По-перше, спрощення його використання для тієї ж самооборони. З огляду на нашу судову практику, якщо ви спробували захистити себе за допомогою зброї і надійшли в повній відповідності з вимогами самооборони, то з великою часткою ймовірності вас за це посадять. Суди і органи слідства психологічно просто не сприймають поняття самооборони, їм простіше посадити, ніж визнати за громадянином право на самозахист і застосування для цієї зброї. Застосував зброю - значить винен. Заказати тактичний одяг і спорядження, зброю ви можете тут https://tacticalgear.ua.

Що таке стиль «мілітарі»

Ситуації, коли застосування зброї визнається обгрунтованим, на пальцях полічити. Нелегальну зброю армійського типу не залишає слідів, за якими можна обчислити стрілка, особливо якщо після цього його знищили, а якщо на ньому немає слідів, наприклад відбитків пальців, то його простіше залишити на місці інциденту. Саме так зазвичай і роблять професіонали. Армійську зброю порівняно доступно, як і боєприпаси до неї, і порівняно дешево. Тут помічена цікава закономірність: чим потужніший і портативні зброю, тим вище його ціна. Так, автомат Калашникова коштує відносно недорого, а пістолет Стєчкіна може перевищувати вартість «Калашникова» в рази. Повноцінна робота, тобто напруга, передбачає повноцінний відпочинок, тобто розслаблення. Ось чому в наш час так поширена серед роботодавців послуга секретар з інтимом. Перейшовши на сайт кадрового агентства - ви зможете більш детально ознайомитися з даною послугою. Одним з найбільш привабливих і рідкісних варіантів є пістолети-кулемети. Вони народилися в окопах Першої світової війни як дешевий замінник ручного кулемета. Але згодом військові так і не змогли знайти їм нішу в системі озброєння, вважаючи за краще розвивати самозарядні і автоматичні гвинтівки під потужні боєприпаси. Пістолет-кулемет записали в поліцейську зброю. Багато в чому цьому сприяли і гангстерські війни в США, коли обидві сторони використовували в своїх розборках пістолети-кулемети. Але досвід війни між Болівією і Парагваєм, коли використовувався пістолет-кулемет «Суомі», показав, що при насиченості військ пістолетами-кулеметами на останніх 200 м можна зупинити будь-яку атаку. В СРСР ця зброя теж недооцінювали, розробки велися, зразки навіть формально приймалися на озброєння, але саме виробництво йшло мляво. Більш того, ця зброя взагалі було вилучено з військ і направлено на склади. Тільки досвід фінської війни довів його корисність і привернув до нього увагу. Існуючий зразок ППД був істотно модернізований, на ньому з'явився дисковий магазин, що підвищило його вогневу міць. Велися розробки нових моделей. Справедливості заради варто відзначити, що не тільки радянські воєначальники не знали, для чого ця зброя, а й їхні колеги в США і Британії теж не уявляли його тактичної ніші або вважали її дуже вузькою. Мінусом пістолетів-кулеметів того періоду були досить складна конструкція і трудомістка технологія виготовлення.