acura aston martin audi bentley bmw buick chevrolet crownline ford harley davidson honda hyundai infiniti jaguar jeep kawasaki kia ktm land-rover lexus maserati maybach mazda mercedes-benz mini mitsubishi nissan porsche sessa skoda subaru suzuki toyota volkswagen yamaha zimmer

Як відремонтувати дах якісно?

Опубликовано: 21.03.2020
Забезпечення захисту будинку від опадів і холоду - це завдання, з якою справляється якісно зроблена покрівля. При наявності недоліків в даху їх необхідно негайно усунути. Дефекти в покрівельному покритті можуть стати причиною не тільки зменшення температури всередині будинку, а й поступового непомітного руйнування стропильних конструкцій. Тому необхідно проводити своєчасний ремонт покрівлі.

Техніка безпеки при ремонті покрівлі

Будь-які роботи на висоті, в тому числі і ремонт покрівлі, повинні проходити у відповідності зі строгими правилами безпеки. Покрівельники використовують спеціальне спорядження, яке змінюється в залежності від сезону. Респіратори, окуляри, спецодяг, підготовлена ​​під виконання складні завдань на висоті, рукавиці з щільної тканини. Важливим атрибутом також є взуття, в якій майстер буде проводити ремонтні роботи. Якщо покрівля рулонна, то використовуються гумові чоботи. Черевики, оснащені повстяної підошвою, не дозволяють ковзати майстру. Також в якості додаткового засобу безпеки використовується альпіністське спорядження. При роботах захищається територія під ділянкою даху, яка ремонтується. У деяких випадках господарі будинків застосовують додатковий спосіб захисту у вигляді навісу від матеріалів та інструментів, які падають під час ремонту даху будинку.

Огляд даху

Середньостатистичний термін служби даху становить 50 років. При використанні якісних матеріалів термін збільшується до 100 років. Але найбільш вразливими частинами даху вважаються ті, які відчувають збільшені навантаження (водостоки, кріплення, опори і так далі). Через це перевірка стану повинна проводитися щорічно для отримання актуальної інформації про покрівлі.

Оцінка загального стану даху

Перше, що необхідно зробити при проведенні перевірки - оцінити загальний стан покрівлі. Для цього потрібно оглянути дах з боку (якщо ж будинок має плоский дах, то можна використовувати дрон). При наявності явних дефектів їх можна буде без зусиль побачити. Відсутній шифер буде «кидатися» в очі. При наявності великих дірок і тріщин, вони будуть відрізнятися від решти поверхні кольором. Ребро даху також необхідно оглянути, бажано зробити це зверху. Також необхідно приділяти увагу особливим частинах даху: водостокам, карнизах, вентиляції, димоходу і так далі.